صفحه اصلی

ماشین آلات

گواهینامه ها

چارت سازمانی

نیروی انسانی

پروژه ها

بازدید ها

درباره ما

ارتباط با ما

محتوا

  • ثبت نام

اهداف شرکت :

شرکت ساختمانی- تاسیساتی آذر یورد تبریز به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینهی ارایهی خدمات مهندسی و ساخت، با افتخار 20 سال سابقهی حضور در عرصه¬ی پیمانکاری در اجرای طرحهای مختلف عمرانی دولتی و خصوصی، در راستای شکوفایی و آبادانی ایران اسلامی اهداف بلند مدت و کوتاه مدت خود را به قرار زیر معرفی میکند:

-    رعایت استانداردهای ملی و بین الملی موجود در پروژه-های عمرانی:
این شرکت در طول 20 سال سابقهی اجرایی در زمینه¬ی ساخت و ساز، از همان ابتدای شروع به کار، در اجرای پروژههای متنوع خود همواره رعایت استانداردهای ملی و بین الملی را سرلوحه¬ی عمل قرار داده و می¬دهد.

-    به حداقل رساندن زمان و هزینه¬ی اجرای پروژه¬های عمرانی:
شرکت آذر یورد تبریز با استفاده از کادر مجرب و دوره دیده¬ی خود، انواع روش¬های قابل اجرای یک پروژه را مورد بررسی قرار داده و در نهایت روشی را بر میگزیند که هم از نظر زمان اجرا و هم از لحاظ هزینه-های اجرایی، کمترین مقدار را به خود اختصاص دهد، تا بودجه¬ی ارزشمند عمرانی کشور به خوبی مورد بهره برداری قرار گیرد و از اتلاف آن جلوگیری به عمل آید.

-    اجرا و تحویل پروژه¬های عمرانی با بالاترین کیفیت ممکن:
شرکت آذر یورد تبریز با استفاده از بهترین و با کیفیت¬ترین مصالح موجود در این مرز و بوم علاوه بر رونق اقتصادی کشور، در نهایت پروژه¬های تحت پیمان خود را با بالاترین کیفیت به کارفرمایان تحویل می¬دهد. به طوری که پروژه¬های عمرانی ساخته شده و تحویل داده شده تا کنون از بالاترین عمر مفید ممکن برخوردار می¬باشند.

-    مشارکت در سازندگی و ایجاد بسترهای مناسب در زمینه¬ی توسعه¬ی اقتصادی:
این شرکت به پاس بهره¬مندی از ظرفیت¬های ملی این آب و خاک، خود را ملزم به مشارکت در سازندگی و آبادانی کشور دانسته و تمام تلاش و همت خود را در توسعه¬ی اقتصادی کشور به کار بسته است.

-    ایجاد فرصت¬های شغلی مناسب در حوضه¬ی عمران و آبادانی کشور:
این شرکت به منظور ایجاد بستر شغلی مناسب برای جوانان این آب و خاک، همواره در تلاش بوده و می باشد. چرا که جوانان ایران اسلامی جز اصلی¬ترین منابع سرمایه¬ای کشور به حساب می¬آیند.
علاوه بر اهداف بر شمرده شده شرکت آذر یورد تبریز خود را ملزم به رعایت تمامی حقوق پیمانکاران جز دانسته و تمامی تلاش خود را در زمینه¬ی بهره رساندن به کارفرمایان، بکار بسته است.