معرفی شرکت آذر یورد تبریز

شرکت آذر یورد تبریز در سال 1372 با شمـاره ثبت 518218، اولین کار خود را در اجرای  پروژه خانه های سازمانی نیروی انتظامی شهرستان هشترود آغاز نمود که بیشترین فعالیت این شرکت در زمینه  عملکردهـای خدماتی- درمانی می باشد که در این راستا می توان به ساخت بیمـارستان های شهرستان های بناب، ملکان، پارس آباد، مراغـه، اشنویه، عجب شیر و مرکز جامع سرطانی مراغه اشاره نمود. همچنین ساخت پروژه هایی چون منازل استیجاری و ادارات کل استان ها و ورزشگاه ها را نیز می توان نام برد.

با تمایل روزافزون کارفرمایان (حقیقی  و حقوقی)در واگذاری پروژه ها به روش طرح و ساخت، مدیریت شرکت ساختمانی و تاسیساتی آذریورد تبریز را به مشارکت با شرکت های مهندسین مشاور و پیمانکاران بزرگ کشور به عنوان یک استراتژی مهم، مورد توجه قرار داده است. ارائه خدمات ساخت عالیه و کارگاهی از اهداف تعالی این شرکت است که با بکارگیری به روزترین ماشین و ابـزار آلات ساختمـانی و تاسیساتی و نیز با استفاده از مصـالح مرغوب، این مجموعه را گاهاً از دیگر همکـاران متمایز می نماید. تداوم همکاری های تنگاتنگ با مهندسین مشاور مجرب به نام کشور از اواسط دهه هفتاد درقالب قرارداد های ساخت و نظارت، توانمندی های اجرائی این شرکت را نیز افـزایش داده تا جایی که یکی از پروژه های درحال ساخت این شرکت در زمره پروژه های مـهر ماندگـار قرار گرفته است.

اهداف شرکت

شرکت ساختمانی-تاسیساتی آذریورد تبریز به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه ارائه خدمات مهندسی و ساخت،

با افتخار ربع قرن (25 سال) سابقه ی حضور در عرصه پیمانکاری در اجرای طرح های مختلف عمرانی دولتی و خصوصی،

در راستای شکوفایی و آبادانی، اهداف بلند مدت و کوتاه مدت خود را به قرار زیر معرفی می نمـاید.

رعایت استانداردهای ملی و بین المللی موجود در پروژه های عمرانی

این شرکت در طول 25 سال سابقه اجرائی در زمینه ساخت و ساز، از همان ابتدای آغاز کار، در اجرای پروژه های متنوع خود همواره رعایت استانداردهای ملی و بین المللی را سرلوحه عمل قرار داده و می دهد.

اجرا و تحویل پروژه های عمرانی با بالاترین کیفیت ممکن

شرکت آذریورد تبریز با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مصالح موجود، علاوه بر رونق اقتصادی، در نهایت پروژه های تحت پیمان خود را با بالاترین کیفیت به کارفرمایان تحویل می دهد. به طوری که پروژه های ساخته شده و تحویل داده شده تاکنون از بالاترین عمر مفید ممکن برخوردار می باشـند.

به حداقل رساندن زمان و هزینه اجرای پروژه های عمرانی

اجرا و تحویل پروژه های عمرانی با بالاترین کیفیت ممکن شرکت آذریورد تبریز با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مصالح موجود، علاوه بر رونق اقتصادی، در نهایت پروژه های تحت پیمان خود را با بالاترین کیفیت به کارفرمایان تحویل می دهد. به طوری که پروژه های ساخته شده و تحویل داده شده تاکنون از بالاترین عمر مفید ممکن برخوردار می باشـند.

مشارکت در سازندگی و ایجاد بسترهای مناسب در زمینه توسعه اقتصادی

این شرکت به پاس بهره مندی از ظرفیت های ملی این آب و خاک، خود را ملزم به مشارکت در سازندگی و آبـادانی دانسته و تمام تلاش و همت خود را در توسعه اقتصـادی به کار بسته است.

ایجاد فرصت های شغلی مناسب در حوضه عمران و آبادانی

این شرکت به منظور ایجـاد بستر شغلی مناسب برای جوانان این آب و خاک، همواره در تلاش بوده و می باشد. چرا که جوانان ایران اسلامی جزء اصلی ترین منابع سرمایه ای کشور به حساب می آیند.علاوه بر اهداف بر شمرده شده، شرکت آذر یورد تبریز خود را ملزم به رعایت تمامی حقوق پیمـانکاران جزء دانسته و تمامی تلاش خود را در زمینه بهره رساندن به کارفرمایان به کار بسته است.

توجیه اقتصـادی

یکی از مهمترین اهداف شرکت ساختمانی-تاسیساتی آذریورد تبریز، انتخاب راهکار و روش مناسب در اجرای پروژه های عمرانی می باشد که از نظر علم اقتصاد مهندسی دارای توجیه اقتصادی بالا باشد به طوری که با حفظ استانداردها و ایمنی های مناسب اجرائی در سطح ملی و بین المللی حافظ منابع اقتصادی کشور جمهوری اسلامی ایران باشد.

نیروی متخصص

یکی از مهمترین شاخصه های شرکت ساختمانی-تاسیساتی  آذریورد تبریز استفاده از مجرب ترین و دوره دیده ترین کادر پرسنلی می باشد. این شرکت به منظور به روز نگه داشتن دانش پرسنل خود به طور منظم دوره های آموزشی را جهت بالا بردن مهارت های فردی و حرفه ای کارکنان خود برگزار می نماید به طوری که تجربه های ملی و بین المللی نشان داده است، انجام فعالیت ها به صورت گروهی همواره ازبهره وری و دقت بالاتری برخوردار بوده است. به این منظور این شرکت پرسنل فنی و اداری خود را به منظور ایجاد هماهنگی هرچه بیشتر جهت انجام فعالیت های گروهی مورد آموزش قرار می دهد. از آنجا که شرکت آذریورد تبریز، پرسنل خود را به عنوان ساختار اصلی شرکت دانسته و موارد زیر را سرلوحه نحوه برخورد و تعامل با نیروی متخصص خود قرار داده است :

ایجاد انگیزه و رضایت شغلی در تمام سطوح.
عدم تبعیض بین اعضاء از هر نظر.
فراهم کردن محیط و شرایط کاری مناسب.
شایسته سالاری و عدم اجازه به حاکم شدن روابط بر ضوابط.
اعطای پاداش به کارکنان با کارآیی و بازدهی بالا.

روابط نزدیک مدیریت با تمام واحدهای مختلف اجرائی.
پذیرش هرگونه انتقاد و پیشنهاد سازنده.
ارائه خدمات رفاهی به کارکنان شرکت.
اعطاء تسهیلات قرض الحسنه به کارکنان شرکت.

اعضای ما

نیروی انسانی

مقطع تحصیلی دفتر مرکزی مستقر در پروژه
کارشناس ارشد – دکترای رشته عمران 3 7
کارشناس ارشد – دکترای رشته مکانیک 1 3
کارشناس ارشد – دکترای رشته برق 1 2
مهندس عمران 5 17
مهندس مکانیک 2 6
مهندس برق 2 5
مهندس نقشه برداری 3
مهندس تکنولوژی معماری 4 9
کارشناس انفورماتیک مهندس کامپیوتر 1 4
کارشناس کنترل پروژه مهندس صنایع 2 5
کاردان فنی رشته عمران 2 18
کاردان فنی رشته مکانیک 5
کاردان فنی رشته برق 5
کارشناس امور مالی حسابداری 2 4
کاردان امور مالی حسابداری 2 4

© تمامی حقوق محفوط به شرکت آذر یورد تبریز میباشد.